Chci prověřit své šance

Zvažujete soudní spor?

Rádi byste znali své šance na úspěch?

Bojíte se nejistého výsledku, který nebudete moci ovlivnit?

Spolehněte se, na začátku prověříme Vaše šance na úspěch.

To, co svým klientům kromě finančních prostředků přinášíme, jsou expertní právní znalosti a zkušenosti. Díky mnohaletým zkušenostem a znalostem našich právníků dokážeme velmi přesně určit míru šancí na úspěch Vašeho soudního sporu. Faktem je, že tam, kde do sporu jdeme, býváme úspěšní ve více než 90 %. Tam, kde zjistíme, že naděje na úspěch je mizivá, nebo že z dlužníka stejně nikdo nic nedostane, do sporu nejdeme. Ano, říká se tomu „prověřování šancí na výhru“.

Díky tomu se chráníme před zbytečnými výdaji. Díky tomu dáváme našim klientům poměrně jasné indicie, jestli do sporu jít, nebo to raději vzdát.

Na začátku vždy prověřujeme šanci na výhru

Protože vkládáme do Vašich soudních sporů své finanční prostředky, chráníme tím Vaše finance. A protože o své peníze nechceme zbůhdarma přijít, prověřujeme hned v úvodu šance na výhru. Kromě nich také šance na vymahatelnost Vašich nároků. Zdaleka ne vždy je totiž vyhraný spor opravdovým vítězstvím.

Službu ověřování šancí na výhru a vymahatelnost Vašich nároků provádíme u každého klienta. Nás to chrání a klientovi je tato služba skvělým indikátorem a vlastně také rádcem. Když tým našich právníků řekne, že šance je mizivá, berte to, prosím, jako radu, že soudit se opravdu nemá smysl.

Profesionalita a diskrétnost jsou samozřejmostí
Jsme právníci, pohybujeme se v právních podmínkách mnoha zemí EU, naši experti jsou soudními znalci, profesory právnických fakult… snad vás tedy nemusíme ujišťovat o naší profesionalitě a naprosté diskrétnosti při nakládání s vámi poskytnutými informacemi?

Analyzujeme míru úspěchu a vymahatelnosti

  • Posoudíme Váš nárok z hlediska možné úspěšnosti soudního řízení (jestli lze spor vůbec vyhrát)
  • Posoudíme Váš nárok z hlediska konečné vymahatelnosti (jestli je v případě úspěchu možné z dlužníka Vaše peníze vůbec dostat)

Zjišťujeme, zda má smysl se soudit

Službu prověření šancí na úspěch v soudním sporu rádi poskytneme kterémukoli našemu klientovi, který předloží veškerou dokumentaci k případu, pokud má advokáta, a je-li již vypracován, i koncept žalobního návrhu, resp. představí čeho, z jakého důvodu a v jaké výši se domáhá.

Stručně řečeno

  • Na samém začátku spolupráce vždy nejprve zanalyzujeme Vaši šanci na výhru
  • Investujeme totiž vlastní finance, proto chceme minimalizovat riziko.
  • Vy tak hned v úvodu získáte jasné doporučení: má smysl se soudit, nebo ne?